Anne, beze strachu…

Představení je netradiční interpretací jednoaktové monoopery Grigorije Frida ‚Deník Anny Frankové‘ (1969) ve spojení s kontrastním dílem Bohuslava Martinů ‚Kuchyňská revue‘ (1927). Celé představení je unikátním propojením vážné hudby s pantomimou. Více..

Časoplet

Hudba Lukáše Sommera otevírá vyprávění ještě v dobách bájí a pověstí. Krása opředená tajemstvím nás provádí prvními zmínkami o českých zemích a vede nás stále dál. České země mají co vyprávět, a nejen z pohledu historických učebnic, ale i z toho, co vše světu přinesly. Pojďme tedy společně poslouchat  další příběhy a hudbu, která Vás nejen nadchne, ale zcela pohltí. Více..

Rusalka na Vysoké

Ve Vysoké u Příbrami, malé obci ležící v malebné zalesněné krajině nedaleko Brd, našel Antonín Dvořák na více než dvacet let svůj druhý domov. Právě zde napsal nejenom svou operu Rusalka, a i přesto zde byla naposledy uvedena v padesátých letech. Proto jsme se rozhodli tuto myšlenku obnovit  Více..

Opera revival – 3D divadlo – první koncert ve virtuální realitě!

Koncert ve virtuální realitě. Vstupte do světa her, potkejte se s přáteli, shlédněte společně koncert a popovídejte si oněm. Pozvěte přítelkyni do divadla i v době CoVID, zajdětě s přáteli na koncert i když jste zrovna doma s dětmi, pozvěte někoho na první randez-vous i v CoVIDu.... Více..

Pardubické gala

Nejvýznamnější z francouzských skladatelů, nejkrásnější melodie, skladby, které jste v Čechách ještě neslyšeli, skladby, bez kterých si Francii neumíte představit, čeští i francouzští umělci, a co víc? Přijďte, a uvidíte ! Více..

Viniční podvečery

Open air podvečerní koncerty pod vinicí na Praze 12, v zahradách Viničního domku. Místní vinárna otevírá možnost vychutnání koncertu u vína či kávy, zahrady zase možnost posezení na dece. Každému jak mu bude milo. Více..

Představení pro školy

Některá z našich představení Vám nabízíme též v úpravě pro školy. Tato představení jsou upravena tak, aby vyhovovala co nejvíce RVP. Více..

 

Koncerty

Poptáváte hudební program? Vymyslíme vám ho na klíč. Vytipujeme lokaci a připravíme koncert na míru nejen pro vaše klienty, ale také na rodinné oslavy a firemní akce. Více..

Podporujeme

Opera studio si klade za cíl podporovat mladé umělce, jejich myšlenky a cíle. Proto se snaží pomoci i soukromým projektům jako průvodce na cestě za zajištěním a uvedením vlastního projektu. Více..