Anne, beze strachu…

Představení je netradiční interpretací jednoaktové monoopery Grigorije Frida ‚Deník Anny Frankové‘ (1969) ve spojení s kontrastním dílem Bohuslava Martinů ‚Kuchyňská revue‘ (1927). Celé představení je unikátním propojením vážné hudby s pantomimou. Více..

Časoplet

Hudba Lukáše Sommera otevírá vyprávění ještě v dobách bájí a pověstí. Krása opředená tajemstvím nás provádí prvními zmínkami o českých zemích a vede nás stále dál. České země mají co vyprávět, a nejen z pohledu historických učebnic, ale i z toho, co vše světu přinesly. Pojďme tedy společně poslouchat  další příběhy a hudbu, která Vás nejen nadchne, ale zcela pohltí. Více..

Offenbach

Chtěli bychom vám představit Jacquese Offenbacha tak, jako ho znají a milují francouzi. Bude vás to bavit. Zpívat se bude totiž francouzsky i česky. A když to bude dvojjazyčné představení společný jmenovatelem bude hudba, která promoluvá univerzálním a všem srozumitelným jazykem. Více..

Představení pro školy

Některá z našich představení Vám nabízíme též v úpravě pro školy. Tato představení jsou upravena tak, aby vyhovovala co nejvíce RVP. Více..

 

Koncerty

Poptáváte hudební program? Vymyslíme vám ho na klíč. Vytipujeme lokaci a připravíme koncert na míru nejen pro vaše klienty, ale také na rodinné oslavy a firemní akce. Více..

Podporujeme

Opera studio si klade za cíl podporovat mladé umělce, jejich myšlenky a cíle. Proto se snaží pomoci i soukromým projektům jako průvodce na cestě za zajištěním a uvedením vlastního projektu. Více..